سلبریتی های فضای مجازی
12 دی 1397 3:08 بֽظֽ
سری سوم جلسات نقد و اندیشه که در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، اختصاص داشت به موضوع «سلبریتی ها در فضای مجازی» که در آن صادق زیبا کلام، رامبد جوان و محمدجواد نعناکار (حقوقدان) حضور داشتند.
یک جلسه تقریبا جدی تقریبا طولانی که اگه بخوام در کوتاه ترین شکل مسایل مطرح شده در آن را توضیح دهم به سه جمله زیر اتکا می کند.

رامبدجوان: باید به سلبریتی ها در فضای مجازی اجازه داد تا هر اقدامی که می خواهند انجام دهند چراکه مسایل و سختی ها و گرفتاری هایی در پی آن رخ می دهد اما سرانجام درست شده و راه خود را پیدا می کند.
صادق زیباکلام: باید به سلبریتی ها در فضای مجازی اجازه داد تا هر اقدامی که می خواهند را انجام دهند چراکه بالاخره مردم می فهمند که هر چیزی که سلبریتی ها می گویند درست نیست.
محمدجواد نعناکار: سلبریتی ها فقط در چارچوب قوانین و عرف می توانند در فضای مجازی حضور داشته باشند هرچند که حاکمیت نیز در برابر حضور و رفتار آنها باید کمی بیشتر صحه صدر داشته باشد.

حواشی:
رامبد تقریبا یک ساعت دیرتر به نشست اضافه شد و علت دیر آمدنش را خواب ماندن عنوان کرد.
مستر تیستر خیلی زود قبل از اینکه نشست اجرا بشه، در جلسه حاضر شد.
صادق زیباکلام وقتی در میانه نشست، رامبد به جلسه اضافه شد، خطاب به وی گفت: تا حالا رامبد را از نزدیک ندیده بودم اما موهای سفیدش نشان می دهد که خیلی هم در ناز و نعمت نیست.
محمدجواد نعناکار نیز بدون حاشیه از ابتدا تا انتها در مباحث شرکت کرد.

971008-3.jpg


نوع مطلب: